دکتر بشیر برنده مقاله اول فلسفه و بحران کرونا

دکتر بشیر برنده مقاله اول فلسفه و بحران کرونا

بسمه تعالی
پیرو فراخوان برای فلسفه ورزی درباره بحران کرونا تحت عنوان «فلسفه و بحران کرونا»، ۲۲ مقاله ارسال شد که از آن میان ۱۲ مقاله برای انتشار پذیرفته شد. قرار بود دو مقاله از استادان و دو مقاله از دانشجویان مبلغی را به عنوان تقدیر پرداخت نمایم. این مقالات انتخاب شده است که به شرح ذیل این تقدیر برای آنها در نظر گرفته شده است و به حسابشان واریز خواهم کرد.

حمیدرضا آیت اللهی

مقاله اول در گروه استادان مقاله «کرونا و فلسفیدن (نمایشنامه ای تحلیلی در ۵ پرده)»، نوشته جناب آقای دکتر حسن بشیر، استاد تمام جامعه شناسی ارتباطات بین الملل، دانشگاه امام صادق (ع) است که برنده جایزه ۱۵۰۰۰۰۰۰ ریالی گردیدند.

مقاله دوم در گروه استادان مقاله «کرونا و مطالعات علم و فناوری؛ یاچگونه یک غیرانسان جهان را تغییر می‌دهد؟» نوشته جناب آقای دکتر رحمان شریف‌زاده، دکترای فلسفه علم و فناوری،‌ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) است که برنده جایزه ۵۰۰۰۰۰۰ ریالی شدند.

مقاله اول در گروه دانشجویان مقاله «بحران کرونا: بستری برای بازنگری در مسئلۀ علم و دین از منظر دین عامیانه» نوشته جناب آقای محمدمهدی فلاح، دانشجوی دکترای فلسفه دین، دانشگاه علامه طباطبایی است که برنده جایزه ۷۰۰۰۰۰۰ ریالی شده اند

مقاله دوم در گروه دانشجویان مقاله « تحلیل هیدگری از تاثیر ویروس کووید ۱۹ همچون اشارتی به در معرض بودن» نوشته سرکار خانم زینب محمدیاری. دانش¬آموخته کارشناسی ارشد فلسفه محض . دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) است که برنده جایزه ۴۰۰۰۰۰۰ ریالی شده اند.

برای دانلود این مقاله کلیک کنید.

دسته بندی ها: اخبار
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *