عقل سرخ؛ یادنامه علوم اجتماعی ایران برای حاج قاسم سلیمانی و جهان پس از شهادتش منتشر شد

عقل سرخ؛ یادنامه علوم اجتماعی ایران برای حاج قاسم سلیمانی و جهان پس از شهادتش منتشر شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه امام صادق علیه السلام، کتاب عقل سرخ؛ یادنامه علوم اجتماعی ایران برای حاج قاسم سلیمانی و جهان پس از شهادتش زیر نظر دکتر حمید پارسانیا و به اهتمام دکتر سید مجید امامی و آرزو نیکوئیان منتشر شد. در این کتاب مجموعه مقالات و یادداشت های اصحاب علوم انسانی و اجتماعی در باب شخصیت و جهان مردی شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی، ابعاد و احوالظهور دوباره یک قهرمان و پهلوان در سپهر فرهنگ و سیاست، پیروزی خون بر شمشیر و … جمع آوری شده است.

لازم به ذکر است که این کتاب با مشارکت انجمن مطالعات اجتماعی حوزه، دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام، گروه علوم اجتماعی اسلامی دانشگاه تهران، پژوهشگاه بین المللی المصطفی، موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، دبیرخانه همایش بین المللی طریق الحسین علیه السلام توسط انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام در ۵۴۰ صفحه منتشر شده است.

علاقه مندان به تهیه کتاب می توانند با مراجعه به دراگه انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام به نشانی http://ketabesadiq.ir/ نسبت به تهیه این کتاب اقدام نمایند .

منبع خبر : سایت روابط عمومی دانشگاه امام صادق (ع)

دسته بندی ها: اخبار
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *